| DoarAlin a întrebat:

Deci, 2 ani am aflat ca cainele meu este cardiac, seara trecuta a facut o criza, a lesinat pentru cateva secunde. Nu a mai facut de luni bune una, si ma intrebam, daca continui sa ii dau pastile, va fi vreo sansa sa se vindece? Dar un om? Un om cardiac se poate vindeca?

Răspuns Câştigător
| Rotazi a răspuns:

Astea sunt boli care nu se vindeca dar se tin sub control cu medicamente.

| DoarAlin explică (pentru Rotazi):

Off... Naspa. Multumesc pentru raspuns totusi.

| Rotazi a răspuns (pentru DoarAlin):

Din pacate...

3 răspunsuri:
| GabyT10 a răspuns:

Totul tine de stadiul bolii, exista vindecare daca este boala este tratata la timp si corespunzator.Tu continua sa-i dai tratamentul, mergi cu el periodic (asa cum stabileste medicul) la EKG, sigur va fi bine.Multa sanatate blanosului happy.