| TheiaAliasZbarcica a întrebat:

Detin una bucata femela amstaff, 9 saptamani, o tin in apartament, isi face nevoile pe paturici absorbante, face aport, stie comanda sezi, o "da la intors" la aparitia in peisaj a ziarului... Insa tot ciupeste/musca de maini, indiferent daca e dragalita sau se joaca - cum as putea s o dezvat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o mai atinge, e caine agresiv, normal ca te musca daca o dragalesti. Asa iti da de inteles ca nu vrea s-o dragalesti. Greu s-o dezveti pentru ca asa e rasa amstaff, agresiva.

| TheiaAliasZbarcica explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca te pricepi, dar mersi de rasp, oricum

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheiaAliasZbarcica):

Nu cred ca intelegi cum e rasa asta de caini.Informeaza-te.