| anonim_4396 a întrebat:

Dragi pescari, urmează ziua soțului meu, mare pescar. Anul trecut i-am cumpărat de pe net ceva undița, fire și minciog, a fost tare mulțumit. Și dacă am văzut ca funcționează, i-as lua și anul acesta ceva. Dacă m-ați putea ajuta cu câteva sugestii... nu știu de ce detalii aveți nevoie, va zic doar ca sunt din Bistrita și el pescuiești pe lacuri și râuri laughing. Nevoie de ceva anume, nu știu sa aibă. Dacă ați putea lasă și câteva linkuri, as fi recunoascatoare. Va mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Am cautat link-uri cu râme dar imaginile sunt dezgustatore si nu-mi placeau nici mie. happy
Eu zic sa-i faci o ciorba de peste cum nu a mai mancat niciodata/de mult timp. ^_^

| Kron5tadt a răspuns:

Un scaun special pentru pescari, sau un adapost pentru ploaie ar fi excelente. Combinate cu o pereche de ochelari antireflexie... ar fi cadoul ideal. Pescuiesc de mic, stiu ce-i place unui pescar inrait. Magazin online, cu preturi accesibile https://marelepescar.ro

| Paula2018 a răspuns (pentru Kron5tadt):

Tot de pe site-ul asta am comandat și eu. Mulțumesc mult!