| Saskesai a întrebat:

După 1 saptamana de la sterilizare e normal sa ii iasă ata pisicii singura? E și puțin umflat dar părerile sunt împărțite, oricum mâine ma duc din nou cu ea la veterinar doar ca sunt stresată si îngrijorată, o sa fie bine? Ea e foarte energica sare se joaca

2 răspunsuri:
| Leytto a răspuns:

Mai bine suni la veterinar în probleme de genul acesta.

| lorena66 a răspuns:

Mi-am operat si eu pisica.
Da, este normal. Aici depinde de ață, sunt vreo doua tipuri din cate-mi amintesc. Cheama medicul veterinar - in scurt timp va trebui sa-i scoata ata ramasa. Daca nu iesea, n-o mai scotea de-acolo. happy