| Boyka a întrebat:

Dupa cum arat in poza, daca as lua proteine as putea sa ma umflu dar cu masa musculara sa nu am grasime si sa merg la sala,, si cam in ce timp?
As vrea sa pun cam 10, 15 kg de masa pura? credeti ca e posibil, si in ce timp?

Răspuns Câştigător
| kolcov a răspuns:

Daca faci sala automat unii iau si proteine pentru ai ajuta sa se dezvolte mai bine masa musculara happy, Trebuie sa faci si sala pentru a lua proteine, nu te intrum sa iei proteine fara sa faci sala happy, se v'a vedea urat

3 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Daca faci sala automat unii iau si proteine pentru ai ajuta sa se dezvolte mai bine masa musculara happy, Trebuie sa faci si sala pentru a lua proteine, nu te intrum sa iei proteine fara sa faci sala happy, se v'a vedea urat.Pentru a se vedea ff bine masa musculara trebuie sa faci sala in jur de 1 an happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ani e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te unfly da dupa un an cam asa sau 4 luni cam asa daca te duci mereu la sala si mai putin te faci mai repede