| pageup a întrebat:

Daca am grasime si iau proteine la sala ma umflu sau imi creste masa musculara si grasimea dispare? (fac si cardio)

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Grasimea dispare printr-o alimentatie saraca in carbohidrati, nu are nicio treaba cu proteinele

p.s. : vezi sa nu iei suplimente cu proteine cu 60 % carbohidrati si apoi te miri de ce nu dispare grasime, ia ceva cu cat mai putini carbo ( chiar spre zero )

| pageup explică (pentru Cosmin86):

Vreau sa iau creatina ..merge?

| Cosmin86 a răspuns (pentru pageup):

Da, dar sa iei ceva de calitate, nu creatina redis laughing

| pageup explică (pentru Cosmin86):

Creatina am inteles ca e una dintre cele mai bune.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Sfatul meu e sa it definesti corpul prima data dupa aceea sa incepi sa iei proteine

| Cosmin86 a răspuns (pentru ReViNeMaScAtii):

La definire proteinele sunt chiar mai importante decat atunci cand pui masa happy

| EmanuelB a răspuns:

Salut, trebuie sa faci mult cardio ca sa se topeasca grasimea si exercitii a.i. sa le poti face singur! Depinde ce pastile ei! Sfatul meu este sa faci fara pastile sau proteine! Natural este sigur si bine ..sunt pastile care daca le ei o saptamana fara sa mananci nimic doar sa bei apa slabesti graznic! Nu imi aduc aminte cum se numesc pastilele dar o sa ma interesez si iti zichappy!