| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Bună, ce as putea sa cumpăr ca sa ma ajute la masa musculara in timp ce fac sala, ce proteine?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In primul rand sa ai ambitia de a te apuca de sala am mai spus-o si o mai spun in primele 4-5-6 luni corpul nelucrat la sala pana acum sau dupa o pauza foarte mare are progrese mari si fara suplimente, de ce pentru ca introduci ceva nou asupra organismului si el suplimenteza testosteron, poate n-am explicat suficient de bine dar cam asa se intampla.
Vad destui novici la sala care au 1 saptamana si iau proteine iar iei nu stiu nici sa faca un exercitiu corect.
Mai intai inveti, studiezi si apoi treci la lucruri mai complicate cum sunt suplimentele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ai putea sa cumperi? Salam sau parizăr, pe prietenie, daca ti dă vînzătoarea gratis te ai scos maninci salam vericule moca.

| doctorandus a răspuns:

Cu suplimente poti ajunge la spital.

| Sekim a răspuns:

Salut
Daca vrei sfaturi bune si sigure despre nutritie, proteine etc. intreaba-l pe domnul @alexstoian_lifestyle pe Instagram si iti va raspunde cat de repede poate. Te va ajuta 100%. Succes.

| Xela90 a răspuns:

Ce ai scris ma aici? in timp ce fac "sala ce prietenie"?

| Xela90 a răspuns:

Vrei sa faci burta in forma de patratele? fa in fiecare zi abdomene si mancarea? mai sanatos! fara tigari fara bautura alcoolica...