| Oanny a întrebat:

Dupa cum unii stiti am o catea husky, pe 11 aprilie face 7 luni si vreau sa stiu cum se purta cateaua voastra inainte de ai veni menstruatia caci a mea de cateva zile are stari de greata si cand o scot afara mereu mananca iarba...presupun ca se simte asa deoarece trebuie sa ii vina? va rog raspunsuri serioasestraight face

5 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Sasha mananca iarba cand este deranjata la burta. Poate asta este si la Xena, probabil.

| Oanny explică:

Se pare ca azi dimineata la 2 am aflat ce avea...inghitise un dop de la sticla, acum nu se mai simte rau oleaca mai inainte am iesit cu ea afara si nu mai mananca iarba, dar daca cumva i se mai face rau o duc direct la veterinarstraight face

Răspuns utilizator avertizat
| LuLy_5981 a răspuns:

S-ar putea sa o doara stomacelu', de aia mananca iarba. Du-o la veterinar! Am avut si eu o fetita husky si nu am dus-o la timp la doctor si s-a agravat problema pe care o avea si de care nu stiam si mi-a murit. crying