| Vizuroiu_Ionela_1996 a întrebat:

E O URGENTA RASPUNDETI CAT MAI RAPID
e o poveste lunga, vreau sa achizitionez un Shih tzu si am descoperit pe Publi24.ro un barbat care vinde la 300 de ron si e din Londra si mi-a spus ca e un om serios etc etc dar el cred ca tarduce pe google translate ca are greseli foarte mari de scriere fiindca vorbeste doar engleza, mi-a trimis poze cu cateii si cu parinti puilor
sa am incredere?
sa cumpar?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce spanac ar pune un englez un anunt pe un site romanesc. E ca si cum tu ai pune un anunt pe un site din Kazakhstan

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Cu plăcere Vizuroiu_Ionela_1996!
Ti-ai luat caine sau deacum?

Răspuns utilizator avertizat
| LeeSong a răspuns:

Depinde... ai putea sa il pui sa faca o poza cu catelusi si cu un ziar din ziua respectiva... astfel poti vedea daca el chiar detine catelusi :3 pur sibsimplu uitandu-te pe data ziarului happy... e o metoda folosita de detinatori cheii internetului xD poveste lunga... daca ar trebui sa ai incredere?
... daca consideri ca este totul in regula da... iar daca nu... poti sa mai cauti happy

| Vizuroiu_Ionela_1996 explică:

Multumesc tuturor, tipul era un escroc. Si multumesc in special Alexiei, ca mi-a trimis link-uri super bune :*