| Neexistenta a întrebat:

Salut am o problema in legatura cu un porumbel.
Puiul are vreo 20de zile...dar poate zbura.Eu i hranesc cu grau (manual, nu stiu sa manance) dar vreau sa imi spuneti cate boabe trebuie sa la dau la o masa?
Dau funda plzz.

Răspuns Câştigător
| Mirco a răspuns:

Poti sa verifici cu mana si vezi cum ti se pare daca simti ca este destul e foarte bine, nu este un numar de boabe pe care trebuie sa ii le dai ideal ar fi cat mai multe sa creasca repede

| Neexistenta explică (pentru Mirco):

Stiu cum sa verific dar i-am dat 70boabe si era aproape gol, dar acum am gasit un mod de a i hrani mai mult si ma iusor

| Neexistenta explică (pentru Mirco):

Cred ca daca esti singurul care a raspuns primesti happy