| AngiiiBlake a întrebat:

Hei, pisica mea tot salivează puppy dog eyes și are miros urât, iar când se curăță îi miroase și blana foarte urât. Ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Ar putea avea o infectie urata sau un virus sau ar mai fi o varianta : Ce mananca laughing? Unele "bobite" nu sunt facute cu ingrediente normale si au niste chimicale care transimit boli, o zic din experienta, prietenei mele i-a murit pisicuta din urma "bobitelor" si a conservelor alea.Si daca ai zis ca ai spalat-o deja... eu zic sa intrebi pe cineva (un veterinar de la o clinica ) si sa vezi daca iti da vreun tratament. nFunda te rog?

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ce-ar fi sa o speli?

| AngiiiBlake explică (pentru Seby90):

Am spalat-o si nimic!batting eyelashes

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

E murdara.Cand se curata ii intra bacterii in gura. Spal-o si problema e rezolvatawinking

| Onyana a răspuns:

O alta varianta ar fi o infectie stomacala. Cel mai indicat ar fi sa dai o tura cu ea la veterinar.

| adorblecleo a răspuns:

Cati ani are? Daca are sub 1 an vezi sa nu aiba ca la bebelusi un virus numit ROTAVIRUS! Daca are peste 1 an spal-o si ingrijeste-o! Sper ca te-am ajutat! FUNDA?/