| Mihaltan_Mihaela_1999 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare, imi place tare mult sa decorez agende, sa le personalizez, dar nu stiu daca acest lucru este un hobby. Intr-un fel ma cred destul de ciudata ca fac acest lucru, dar am vazut la mai multe fete ca fac acest lucru, am vazut mai mult femei mature.Ce vreau eu sa spun ca imi place mult ceea ce fac, dar nu stiu daca acest lucru poate fi si o meserie, mai ales ca eu am 12 ani si nu decorez intr-un mod prosteste si cu tot felul de printese, ba chiar le decorez si le personalizez intr-un mod organizat, dar si vesel. Eu vreau de mai mult timp o agenda scumpa dar mama nu vrea sa mi-o ia pe faptul ca o sa ma plictisesc de ea. Cum sa fac? Va multumesc daca ati citit si daca puteti sa imi raspundeti la intrebari, dau funda si tot ce mai vreti pentru cel care a incercat sa imi raspunda la toate intrebarile, va multumesc din nou.❤

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti extinzi pasiunea la diverse forme de design poate poate... dar din decorat agente nu face nimeni un job

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ramane un hobby!