| Elenaa31 a întrebat:

De curând mi-a fătat o pisică 4 mâți micuți. :3 Acei 4 pisici au crescut destul de mult (încep să meargă), acum câteva zile a fătat cea de-a doua pisică încă 3. Problema este că i-a fătat în același loc. Acești 3 pisici nu vrea să îi las cu mama lor, deoarece vor deveni sălbatici.. Știu asta deoarece am mai pățit-o de două ori. în schimb aș crea să îi las cu mama cealaltă, cea cu 4 pisici.. Ea acceptă asta.. Dar mă gândesc că în timp va fi prea mult pentru ea să îi crească pe toți și îi va lăsa baltă. M-am gândit să pun ambele pisici alături pe toți cei mici într-un singur loc. Am văzut că nici una nu are nici o problemă.. Dar este bine ce fac? Am nevoie de răspuns URGENT, vă rog. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| OaiaNinjalău a răspuns:

Poti sa le lasi impreuna, dar vei risca ca in viitor sa se bata sau sa sare la puii lor una la alta, deoarece niciodata nu sti ce gandesc. Daca se intampla ceva poti sa ii cresti tu; dar va fi destul de dificil sa ai grija de 7 pisoi.