| Mariuca4562 a întrebat:

Eu am 2 hamsteri cumparati de la o fata si am impresia ca mi-a dat fata si baiat, iar fata cred ca este gestanta, iar asta vreau sa-mi spuneti voi. Diferentele intre ei doi sunt ca fata mananca mai mult si mai des, este mai mare decat baiatul, nu prea se da in rotita, daca incerc sa o pun in pat, fata de baiat este mai speriata, sta mai mult decat baiatul in casuta, este mai lenesa, se cam chitaie cu baiatul, dar totusi se inteleg si dorm, mananca, se joca si fac aproape totul impreuna. Este posibil ca acea fata sa-mi fi dat fata si baiat, iar fata sa fie gestanta?

1 răspuns:
| Naomi_Nao_1997 a răspuns:

Comportamentul e in functie de individ, nu te speia! In general unele fete pot fii mai grasute decat masculii dar, consulta un medic veterinar!