| Cristina321 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am doi hamsteri pitici siberieni sau albi de iarna.Si uneori cand sunt in casuta lor se aud niste chitaituri. Oare se bat sau fac..altceva? Ar trebui sa ii separ, chiar nu vreau asta pentru ca am cumparat 2 hamsteri ca sa nu fie singuri..Cand nu sunt in casuta nu se bat si nici nu au rani pe piele.E posibil ca femela sa fie gestanta? Va rog sa imi raspundeti, sunt primii mei hamsteri si nu stiu ce sa fac sad

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Au si ei problemele lor intime.

| NoName0x0 a răspuns:

Pai cand chitaie nu te-ai uitat si tu sa vezi ce fac sau ai tras "perdeaua" peste casuta? laughing)

| GicuGagicu a răspuns:

Se *** si ei. Lasa-i in pace. Chitaie de fericire. Ei se baga peste tine cand "chitai" tu?

| BarnaCamelia2001 a răspuns:

NU Baga in seama celelalte raspunsuri. Mai sunt si oameni care isi bat joc de intrebarile altora. Uite! Dupa parerea mea, ar trebui sa ii desparti. Probabil ca ai 2 masculi si e ceva normal sa se bata. Dar imi amintesc ca si hamsterii mei chitaiaucand erau in cusca dar nu am avut probleme cu ei. Chiar imi pare rau daca nu te-am ajutat. Crede-ma ca am incercat. Bafta!

| Cristina321 explică (pentru BarnaCamelia2001):

Nu e nimic, oricum ma bucur ca macar ai bun simt, nu ca altii.Ei nu isi dau seama ca eu chiar ma ingrijorez pentru ca s-ar putea chiar sa se omoare intre ei si eu ii iubesc foarte mult...Iti multumesc ca ai incercat macar sa ma ajuti si sper sa citesti mesajul

| BarnaCamelia2001 a răspuns (pentru Cristina321):

Asa este dar unii nu inteleg durerea altora. Exista si oameni care in viata lor nu au avut animale si dupa parerea mea acest aspect este groaznic. Nu stiu ce as face fara un animal. A avut si eu hamsteri dar au imbatranit si au murit. Sper sa primesti raspunsul pe care il astepti. Iti urez mult mult noroc!