| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un bichon maltese in varsta de 2 saptamani si ii tot curg ochii.
Si eu ca sa ii șterg odorii ii șterg cu șervețele umede normale dar câteodată il mai ating si in ochi credeti ca poate pati ceva?
Spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Anonima283 a răspuns:

Exact la fel e și câinele meu, la bichoni e ceva normal stai liniștită! L-am dus și la veterinar și a zis ca totul e normal happy

1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

Nu il mai sterge cu servetele umede pentru oameni, apa curata cred ca ar fi fosst suficient