| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un caine bichon maltese in varsta de 2 luni si i-am cumpărat un ham un pic cam mare.
Adică cand îl pun acolo la burtica ii atârnă putin si este larg.
Cum pot sa îl strâng sa il fac mai mic?
Am incercat in toate felurile dar nu merge, nu stiu cum.

1 răspuns:
| YukiHavanese a răspuns:

Daca nu ai reusit, poate parintii tai pot. Si daca nu se poate strange lasa-l asa. Chiar e mai bine ca e mai larg pentru ca nu il strange atata timp cat nu iese din ham. Daca nu iese din ham, pastreaza-l pana cand va mai creste pentru ca inca e un puiut.
Sper ca te-am ajutat poate ma ajuti si tu pe mine. Intra pe pagina mea si raspunde-mi la intrebare, te rog.
Sper ca te-am ajutat si vei rezolva problema cu hamul.