| Akyta a întrebat:

Hei TPU, mi-am luat un catel de 2, 5 luni Ciobanesc german, as vrea sa-l dresez dar eu in timpul saptamani sunt la liceu il pot vedea doar in weekend, daca as incepe dresajul intr-un weekend va retine pana in urmatorul?( si care e diferenta dintr-un CG normal si un CG negru total?) eu am negru total

Răspuns Câştigător
| Allymalik15 a răspuns:

Eu am l-am dresat pe al meu cate 10minute pe zi(am amstaff) inainte sa plec la scoala, trebuie sa "exersati" infiecare zi ca sa poata sa invete. Dar incearca si intr-un weekend, gen 30-40 de mjnute. Sa nu incerci mai mult ca o sa se plictiseasca el. Sper ca te am ajutat macar putin

| Akyta explică (pentru Allymalik15):

Mersi, am sa incerc sa-l dresej in weekend

| Allymalik15 a răspuns (pentru Akyta):

Cu placere.Mult noroc