| careva3105 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un hamster dar nu stiu ce nume sa ii pun.am cateva idei : lussy, any, naty dar nu mai imi place nici unul. Idei? dau fundita la cel care imi place cel mai mult! va multumesc fumos! big grin

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Pucky
Luna
Bella
Hammy

Pucky a fost si mai e preferatul meu big grin

| careva3105 explică (pentru iRobby):

Multumesc frumos!

| careva3105 explică (pentru iRobby):

Multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| xCascavaalProblemex a răspuns:

Baieti:
Alexis
Ace
Orlando
Alexander
Fete:
Tuky
Merra
Esmeralda
Charlie.

| Tranquilla12 a răspuns:

Baieti:
Alexis
Ace
Orlando
Alexander
Fete:
Tuky
Merra
Esmeralda
Charlie.

| careva3105 explică (pentru Tranquilla12):

Mi-a fost de ajutor si raspunsul tau! dar, mi-a placut mult pucky sad imi pare sincer rau! crying

| iRobby a răspuns (pentru careva3105):

Ma bucur sa aud ca ti-a placut numele Pucky! Si eu am avut 2 porcusori si pe femela Pucky o chema happy