| BloodyDress a întrebat:

Heihappy vreau sa stiu ce hobby-uri aveti pentru ca nu prea am ce face in vacanta asta, cum nu am posibilitatea sa merg in concediu la mare sau altundeva, chiar nu stiu ce sa fac...help mesad! fundita pentru cel cu mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Hooby-ul meu este sa am grija de catelusa mea care sta pe strada si pe care am adoptat-o si o tin intr-o curte si o plimb cu lesa prin parc etc pentru caini...Dar imi place foarte mult sa dau raspunsuri pe TPU, sa ajut catei de pe strada sa ajut oamenii care doneaza caini la campania mea:www.campanialuijiji.blogspot.com
Sa citesc carti de groaza, sa lucrez pentru scoala, sa fac inghetata,sa ma uit la filme frumoase si amuzante,sa scriu cantece in engleza si sa mai apelez la traducere google,sa am grija de animalele din casa mea(pestii, perusi, hamsteri.).Fa si tu ceva amuzant si timpul trece repede chiar si cand iesi pe afara:D! Sper ca te-am ajutat si o zi cu zambet sa ai!

2 răspunsuri:
| DarkSasuk3 a răspuns:

Daca tot nu pleci nicaieri poti sa stai la PC si sa te joci anumite jocuri(Depinde si preferinte) ex: poate iti place Metin 2 (ca mine) ori Wow(ti-am zis depinde genurile tale))

| renate_9312 a răspuns:

Buna,poate ca suna prea aiurea in cazul in care nu-ti place sa citesti,dar asa am fost si eu pana acum,nici nu vroiam sa aud de citit,dar am gasit o serie, si anume:Jurnalele vampirilor, si astfel cand e frumos pe afara ma duc in parc...si citesc.asta daca iti place ceea ce citesti dar e o serie foarte interesanta, care merita citita.Te pup!