| kkkk a întrebat:

Heii..la sat am doi iepuri ( un mascul si o femela ). Acestia provin de la aceeasi mama, deci sunt frati. Parinti lor i-am taiat si ii mai am doar pe cei 2. Sunt destui de mari. Dar acestia pot face pui? pe internet scrie ca daca sunt frati, femela poate naste pui morti sau care sa nu fie sanatosi.Ce sa cred?! ..si cei 2 nu stau fiecare in cusca lor..stau intr-un spatiu mai mare...se pot imperechea chiar si asa. daca nu stau fiecare in cusca lor?

3 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Pot să facă pui, stai liniştiti. Poate puii o să iasă cu sistemul imunitar mai slăbit atâta tot.

| LiviuuuXD a răspuns:

Maaaa sunt momente intime nu trebuie sa te uiti rolling on the floor si nu e adevarat ce ai auzit.

| kkkk explică:

Ps: uneori cand ma duc la ei. femela tot vrea sa se ascunda.parca e speriata laughing)..de ce? asa a fost si mama ei..si scoate un sunet ..nu stiu..asa parca tipa...dar nu tot timpul