| Melisa1234 a întrebat:

Heii TPU
O pisica se poate imperechea cu fratele ei? Care e motan, normal

4 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Nu recomand pot aparea complicatii iar puii pot iesi handicapati sau deloc, pisica poate muri, se intampla ceva la nivelul cromozomilor fiecare individ are acelasi numar de cromozomi daca se imperecheaza fratii va iesi alt numar si pisoii mor la scurt timp. Daca ii tii in casa castreaza motanul sau sterilizeaza pisica altfel o chinui degeaba motanul nu pateste nimic si chiar daca se intampla un miracol si puii ies sanatosi uneori motanii se manifesta urat daca nu isi recunosc copiii si pot sa ii omoare

| NICHEVSKY a răspuns:

Da, am şi eu un asemenea fenomen