| WeeWeeIOS a întrebat:

Hello!winking
Am o intrebare, nu demult am inceput un hobby nou, airsoft-ul, am echipament, am detoate, dar nu mai am arma + pistol! sad
Ce mi-ati recomanda, de exemplu daca exista pe undeva un pachet pusca + pistol pana in 250 -300 lei, pentru ca am lasat destul de multi bani in echipament!, un nr de telefon sau un link de site (mai bine) fara (AirsoftCluj, airsoft ieftin ) fara cele 2, pentru ca l-e stiu deja! Si nu imi convin preturile!winking 2500, doar echipamentul deci, va dati seama! Rolul meu este sniper, deci daca ati putea pune ceva din categoria asta, iar pistolul sa nu fie pe SPRING.
Puteti lasa si doar pusca 250-300 lei sau doar pistol, poate aveti voi noroc si dati peste un pachet cu cele 2!
Pistol full metal( sau macar slide-ul)
Va multumesc!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Bogdanme881 a răspuns:

Salut! Daca imi amintesc bine si imi amintesc trebuie sa ai niste acte la pistol care ti le face cand il cumperi.Dar inainte sa iti cumperi SNIPER du-te la o scoala sa inveti sa tragi ca acolo iti zice si de unde sa cumperi.

| WeeWeeIOS explică (pentru Bogdanme881):

Sunt trgator profesionist tir(4 ani)!winking, la airsoft nu trebuie acte dragule big grin trebuie doar 18 ani si este interzis folosirea armei in afara zonelor special amenajate (pentru milsim), s-au tina!

| Bogdanme881 a răspuns (pentru WeeWeeIOS):

Aha.Sorry dar nu le prea stiu big grin