| alone2013 a întrebat:

Hello TPU. Am o problema....Mi-e frica sa merg la mall. Nu stiu de ce. Mi-e frica intru in magazine sa imi cumpar haine. Poate daca as merge cu cineva ar fi altfel, dar trebuie sa o fac singur. Mi se pare ca se uita toata lumea ciudat la mine, vanzatorii la fel. Sunt mai timid de felul meu. Ceva sfaturi?big grin

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu se uita nimeni la tine.e doar convingerea ta.

| euu33 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica! Crede-ma nu se uita nimeni ciudat la tine! E doar impresia ta.Dar de ce trebuie sa o faci singur? Gaseste pe cineva sa vina cu tine!big grin

| Barbie69 a răspuns:

Pai dc sa iti fie frica? nu are de ce...si crezi ca toata lumea se uita la tine? hai sa fim seriosi?laughing du-te o data singur si vezi ca nu o sa se intample nimica rau

| madalinnaioanna a răspuns:

De ce sa iti fie jena du-te distreaza-te ti se pare tie ca se uita altii urat la tine nu este adevarat acolo oamenii nu au treaba cu altii!