| alone2013 a întrebat:

Hello TPU. Am o problema. Mi-e frica sa merg la mall. Nu stiu de ce. Mi-e frica intru in magazine sa imi cumpar haine. Poate daca as merge cu cineva ar fi altfel, dar trebuie sa o fac singur. Mi se pare ca se uita toata lumea ciudat la mine, vanzatorii la fel. Sunt mai timid de felul meu. Ceva sfaturi?big grin

2 răspunsuri:
| 1aprilie a răspuns:

Încearcă sa ai mai multa încredere in tine si iaţi si un/o prieten/a

| Ionutzu0077 a răspuns:

PRima oara e cel mai greu... pana iti dai drumu intra si mergi cum stii tu mai bine nu te uita la oameni care se holbeaza la tine... fi tu insuti nai dc sa te temi pentru asa cevawinking e un sentiment al tau evita acest sentiment si fa primul pas mergi singur si vezi ca o sa fie binewinking