| alone2013 a întrebat:

Am o problema. Mi-e frica sa merg la mall. Nu stiu de ce. Mi-e frica intru in magazine sa imi cumpar haine. Poate daca as merge cu cineva ar fi altfel, dar trebuie sa o fac singur.
Mi se pare ca se uita toata lumea ciudat la mine, vanzatorii la fel. Sunt mai timid de felul meu. Ceva sfaturi?big grin

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu s au inregistrat cazuri de haine care sa muste inca, asa ca mult curaj

| LeMousiqe a răspuns:

Roagă un prieten.

| ovidiu8msn a răspuns:

Nu te du la mall. Eu urasc malul, multa lume, galagie non-stop, aglomeratie,...

| lanadelsex a răspuns:

Grava anxietate, ce pot sa spun...Cumpara online.

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Pai poti ruga un prieten sa mearge cu tine...de ce nu?