| alone2013 a întrebat:

Hello TPU. Am o problema. Mi-e frica sa merg la mall. Nu stiu de ce. Mi-e frica intru in magazine sa imi cumpar haine. Poate daca as merge cu cineva ar fi altfel, dar trebuie sa o fac singur. Mi se pare ca se uita toata lumea ciudat la mine, vanzatorii la fel. Sunt mai timid de felul meu. Ceva sfaturi?big grin Multumesc...

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ar fi bine sa mergi la un psihiatru care sa te lamureasca de unde si pana unde frica asta. Intreb si eu, asa...Cand iti cumperi de mancare, cum procedezi? Ti-o dau aia pe geam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu are de ce să-ţi fie teamă!
E doar un magazin, eşti prea timid, de aici ţi se trage, fi mai curajos, n-ai de ce să te temi!
Te pup!