| RadioMusicKissFM a întrebat:

As vrea si eu niste idei pentru nume de DJ. dar sa fie unicat. Pe mine ma cheama Gabriel dar nu as vrea sa inceapa cu numele meu, vreau un nume asa mai specific... cand il pronunti sa nu iti iasa usor din cap si sa nu mai fie si la altii. Cine ma ajuta cu cel mai bun si mai unicat nume are FUNDA!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bosuletul a răspuns:

Anutza.imi pare rau sa iti spun da esti varza la engleza.mai bine nu mai scriai in paranteza...

Răspuns utilizator avertizat
| bosuletul a răspuns:

UrbanDeejay; Deejay Echo; SteelDeejay; Rust Deejay; CreamDeejay

| RadioMusicKissFM explică:

Haideti cat mai multe nume si apoi aleg castigatorul funditeiwinking