| Xaya a întrebat:

Hey! Astazi am gasit un pui de mierla in parc. L-am luat acasa pentru ca nu prea putea sa zboare si isi tinea ciocul deschis. Si acum dupa ce i-am dat sa manance carne de pui, mar si sa bea apa isi tine continuu ciocul deschis de parca nu ar putea sa il mai inchida. Ce poate avea? Unde este consultul la veterinar pentru pasarile salbatice gratuit? (stiu ca sunt diferite centre de reabilitare pentru pasarile de genul)

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi la un veterinar iti va spun e ce are gratis, si pana atunci il poti hrani cu: carne de pui, râme, viermi...

| Alynescu22 a răspuns:

Nu cred ca e bine sa dai la o pasera carne de pui wtf adica e o mierla de fapt nici nu stiu cum arata o mierla dar dai viermusi daca vrei sa faci ceva frumos de la magazinul de pescuit si lapte ceva nu carne de pui