| Ioana8464 a întrebat:

Hey! De curand am primit un pichinez si eu peste cateva saptamani trebuie sa plec la mare...nu am cu cine sa il las acasa.Mergem in Eforie Nord crede'ti ca o sa am voie cu el pe plaja? Anul trecut cat am mers erau o gramada de caini.Are 6 saptamani cainele.Multumeschappy`

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

La cat de micuuts e love struck eu iti zic clar ca ai voie pe plaja! In plus sunt o gramada de stapani impreuna cu animalutele lor de companie.Nu vad de ce nu ai avea voie.Este mic deci nu o sa muste lumea sau sa faca cine stie ce prostii.Eu zic ca in totalitate ai voie cu el!love struck

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Da, ai putea. NU merge cu el pe plaja pentru ca nu are vaccinurile facute. Ii iei bilet de caine pentru tren (daca mergi cu trenul) si gata. Ti-am recomanda sa ai la tine pastile pentru rau de masina la caini (daca mergi cu masina), castronase apa si mancare, bobitele la tine si ceva mancare gatita la casoleta (orez fiert cu carnita fiarta, supa, ciorba), apa plata, covorase absorbante, jucariile lui de ros. Un prieten de-al meu a fost la mare la Venus si Eforie Nord si l-a lasat cu catelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai, cum sa nu, am vazut destui caini pe plaja, eu abia m-am intors, incertitudinea mea e sa n-ai voie cu animale la hotel sau vila. Oricum succes si asigura-te ca ai acces cu animale de companie.

| Thevampirediariesfan a răspuns:

Da o sa te lase mai ales ca e de ala mic eu deja sunt la mare, tot in Eforie Nord si am vazut si de aia mai mari pe plaja, deci nu-ti face griji! Sper ca te-am ajutat! Plz fuda! big grin