| ZumZz a întrebat:

Hey! O noua intrebarewinking. vreau sa imi iau pesti micutzi de acvariu dar cam nu stiu la ce preturi sunt. ma puteti ajuta? si vreau sa stiu cat este si un acvariu micut ca nu vreau prea multi pesti in jur de 5... si cu plante si mancare, la ce pret mar ajunge? thx! Si dap dau o FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| UnicornsAreLove a răspuns:

Pai depinde ce pesti ei se poate sa fie si de 5 lei 3 lei depinde de pesti acvariul de cat de mare e el in jur de 40 de lei sau 20 depinde mancare cam 5 lei si plantele nu stiu exact mai vezi tu iti mai raspund si maine sunt inconjurata de petshoppuri

3 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Pai depinde ce pesti ei se poate sa fie si de 5 lei 3 lei depinde de pesti acvariul de cat de mare e el in jur de 40 de lei sau 20 depinde mancare cam 5 lei si plantele nu stiu exact mai vezi tu iti mai raspund si maine sunt inconjurata de petshoppuri!

| Barbie331 a răspuns:

Pai, uite ce am eu. Ia-ti revista national geographic kids din 10 octombrie si deschide la primele pagini. Ai sa observi ca are o pagina cu magazinul de animale Maxi Pet. Jos pe pagina este un cupon cu care te poti duce la Maxi Pet(pe stefan cel mare sau la militari shoping), si poti lua un pestisor auriu si un acvariu gratuit daca decupezi cuponul si te duci cu el la magazin. Sper sa te pot ajuta. Da? Imi dai mie fundita, plz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 5-10 lei pestisorul, mancare 7-10 lei si acvariu gen 20 de lei plantele sunt cele mai scumpe...laughing gen 30-40 lei.succes!