| rap4us a întrebat:

Salut, vreau sa vad parerile tuturor. Astazi imi faceam temele si deodata ma cheama mama. M-am dus si mi-a aratat pe un site de adoptii de animale o pisica. Faza e ca inainte ea nu voia niciun animal de companie iar acum vrea, dar eu vreau caine. Ce sa fac? Mi-e mila si de pisica aia dar eu totusi voiam un caine.

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ii zici de caine, daca accepta ok daca nu ia pisica.

| rap4us explică (pentru AtateaConditii):

I-am zis

| AtateaConditii a răspuns (pentru rap4us):

SI ce ti-a raspuns?

| Cataliciiii a răspuns:

Nemultumitului ii se ia darul...o sa vezi ce dragalasa e

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Incearca sa ii dai mamei tale mai multe avantaje pe care le are un caine fata de o pisica.