| Nope23 a întrebat:

De mult timp imi doresc foarte tare o pisica...dar nu stiu cum sa-i conving pe parinti...ei nu suporta pisicile.
Va rog, daca aveti sugestii despre cum sa-i conving, sa mi le spuneti, pentru ca mi-ati putea fi de ajutor!
Multumesc anticipat tuturor celor care vor sa ma ajute!

2 răspunsuri:
| xXWolfGirlXx a răspuns:

Pai, in primul rand poti sa ii convingi ca esti destul de responsabil. Apoi roaga-i si promite-le ca nu o sa aiba probleme cu ea....chiar poti sa o tii la tine in camera, la bunici...sau in anexa.Si spune-le ca ii vei ajuta in orice.Convinge-i!winking