| YoCookieMonster a întrebat:

Sunt complet disperata! Deci azi mi-am luat inca un hamster,si s-a batut cu celalalt pe mancare.I-am separat,si pe cel nou-venit l-am pus intr-o alta cusca[pe care o aveam de mai demult]. Chestia e ca a trebuit pe loc sa-i furnizez accesoriile.Din pacate, am doar 1 adapator de apa.Are ceva daca i-am pus apa intr-un bol micut? Va rog,ajutati-ma! crying
Si trebuie neaparat o roata? Sau poate rezista si fara[zic pana maine, cand ii voi cumpara una].
Ofer funda sad

Răspuns Câştigător
| Haney a răspuns:

Nu te teme o sa reziste cu siguranta insa pentru orice eventualitate cumpara cat mai repede posibil adapator si o roata.

| YoCookieMonster explică (pentru Haney):

Mersi mult, chiar m-ai linistit happy

6 răspunsuri:
| YoCookieMonster explică:

Va rog, este urgent sad

| funkypunky17 a răspuns:

Buna.
In cazul in care se bat inseamna ca sunt baieti.Si fetele se bat uneori.
Eu acum nu stiu ce a fost in capul tau!
HAmsterii se tin separat.EI traiesc mult mai bine singuri.
Sa-i iei zilele astea roata si adapator.
In timpul asta mai pune adapatorul sa bea si el si dai legume bogate in apa.
AI grija sa aiba ambii mancare indeajuns si o cusca spatioasa.

| YoCookieMonster explică (pentru funkypunky17):

Ei bine, i-am luat la 1 saptamana, de la acelasi magazin, unde au stat in ACEEASI cusca timp de luni de zile.Si sunt aceeasi specie, deci... Oricum, maine vizitez pet-shop-ul cu siguranta big grin

| peleprimarul a răspuns:

Nu are nimica si nu trebuie roata

| YoCookieMonster explică (pentru peleprimarul):

Multumesc mult! Pana maine, poimaine, sper sa reziste sad