| xxCupcakExx a întrebat:

Hey^^voi aveti animale de >casa?:si va jucati cu ele? cum?

8 răspunsuri:
| florynnaa a răspuns:

Am un catel.ma joc cu el normal.ma fugaresc cu el, il prind de bot si il enervez, il puna sa sara dupa croantema joc cu el cu o jucarie, ma joc si cu soramea asalaughing. eu ii dau jucaria ei, ea mie, pana o prinde catelul:X:X:Xpwp

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Am un perus(pakko papagal)si e verde cu galben e atre scumpic si ma joc cu el cu degetul aratatorlaughingil gadil si el thinking nu stiu e amuzanthappydesiii tare mi-as dori un catelhappy

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Da am mai multe. Pisicuta mea cea mica Kitty e f jucausa... a fost mama, nu mai are puii si e cam rea acum...ma musca si ma zgarie dar nu conteaza ca o iubesc.alteori e f cuminte

| Piticaaa a răspuns:

Eu am o pisicuta care ma face praf. M-a distrus pe maini si pe picioarelaughing oricum nu imi raman semne, dar asa ne jucam noi doua. E tare jucausa si imi place sa o sacai. Adica ma indrept cu mana spre ea si ea incepe sa miorlaie si sare sa ma mustelaughing Cand era mica ma tragea de par, se juca cu globurile de Craciun. Acum se mai joaca cu laser-ul si cu lanturile mele, sau orice lucru de valoare de prin casalaughing

| DildăuPaispe a răspuns:

Eu am un hamster si atunci cand ma joc cu el il pun in biluta aceia pe care mi-a dat-o de la magazin si ma urmeaza peste tot prin casa.

| Slow a răspuns:

Eu am o pisica si un arici (nu glumesc laughing )
Pisica e foarte iubitoare si de fiecare data vine langa mine sau se aseaza in bratele mele. E haioasa cand vine cu capul spre tine, zici ca vrea sa te impunga, dar ea de fapt vrea sa o mangai pe gat :X
Iar ariciul.l.am gasit pe strada...departe de padure. asa ca l.am luat acasa, dar il tin la curte. I.am facut special o gradina si am observat ca e mare iubitor de mancare de pisici laughing Nu ma prea pot juca cu el, pentru ca.hmmm.inteapabatting eyelashes Am auzit in schimb de curand ca daca bati intr. o oala, ariciii incep sa danseze. Cred ca voi incerca rolling on the floor
Oricum, sunt tare dragalasi amandoi:X

| laurika_3432 a răspuns:

Eu am o catelusa cateodata e foarte jucausa doar cand are cand are chef atunci cand are chef ma joc si eu ca ea ca jucarii de plus ii plac foarte multbig grin

| x3SweetPoison a răspuns:

Da am 2 pisici un mare care nu are chef de nimic si una mica care e foarte jucausa.
Eu le dau un ghem si ele incep sa se joace si le mai sau si din jucarii din cand in cand.