| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Ce animale de casa aveti?

Răspuns Câştigător
| Piscotel a răspuns:

Am un porcusor de Guineea, am avut pereche dar se tot inmulteau si nu mai aveam cui sa-i dau si pana la urma i-am separat. Acum e foarte vesel ca ii ofer toata atentia laughing
Mai am 2 cockeri spanioli care imi mananca zilele si incaltamintea.

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Foarte multi perusi. S-au pus si ei pe treabahee hee... se inmultesc pe zi ce trece.Acum toate cunostintele mele au perusihee hee.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cel mai nebun motan din lume, dar cred că-n mintea lui eu sunt animalul de casă iar el stăpânul...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Papagalita love strucklove struck ( Cocuta )laughinglove struck

Abh
| Abh a răspuns:

Am 2 broaste testoase de 3 ani si ceva.

| T30D0RA a răspuns:

O pisi.

| Bia:X a răspuns:

Pai am 1 catel frumos, 2 pisici dragutehappy si cam atathappy

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

Eu am un hamster si 2 perusi...laughing nu la fel de multi ca tine dar.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

Ce putine animale ai BabyPink laughing

| LCD a răspuns:

Pisi :X

| BabyPink a răspuns:

Am un câine labrador, 2 motani, o pisicuţă şi un motănel junior.
batting eyelashes

| Irina a răspuns:

Un Si-Tzu mic si blanoshappy

| Яùxsi a răspuns:

Caine, pisica si papagal laughing nimfa big grin

| NoName0011 a răspuns:

Pai am asa, un sarpe veninos care il tin la intrare in casa sa nu cumva sa intre cineva sa fure cevalaughing, am un scorpion pe care il tin sub pat, am ceva sobolani pe care ii tin in baie, si ceva soareci in bucatarielaughing, am ceva ciori pe cale pe tin in domitorhee hee, un rechin mic pe care il tin intr-o cana, un magar foarte frumos, 4 vaci laughing, 3 cai, 2 porci si o oaie, dar mai am ai 17 cainihee hee nici o data nu sti cand ai nevoie de ei si vreo 10 pisici, sa se joace caini cu elelaughing, si sa nu uitam de cei 87 de soparle si mai vreo 5 broaste. Cam multe, dar ma descurclaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tin asa ceva in casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bou, fara aluzii whistling.

| elly_5249 a răspuns:

Am un perus galben frumos foc baietsel sh mai am un papagal foarte nazdravan verde cu rosu si putin albastruhappy am avut si o fata dar a muritsad. tu ai animale de casa?happy