| Andrei_7387 a întrebat:

Aveti animale de casa?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

O pisica si un Caine... Se maninca unul pe altu tot timpul...winking imi place sai privsc D:winking

13 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

O catea pe nume Betty si o pisica pe nume Fiona.

| Ciprian a răspuns:

Da. Un papagal
Si un caine(care e fratemiu, dar e cam tampit si ii zic caine) big grin
laughing

| beautifulkiss a răspuns:

Buna da am o purcica de guineealaughing
O cheama Ronyca sau Porcky(depinde cum imi vinebig grin si este sufletelul meu mic.Sarbatori Fericite!

| chemicalX a răspuns:

Da, doua broaste testoase.

| knnight a răspuns:

5 catelusi pikinezi:X

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Heh, cate am avut si a big grin
am un motan (Mishka), un catelus (Baylies), si un papagal (Pepa)

am mai avut vreo 3 papagali, 5 pisicute, si 2 catelusi

p. s. eu si familia mea adoraaam animalele happy

| Daviiiiiid a răspuns:

Da.am 2 hamsteri(lola si coco) o pisica(whiskers) si de Craciun imi cumpar un caine (chiuaua sau bulldog american) (pappy sau sugar ) si stau la bloc.laughing). bine e cu 4 camere big grin.thu ai? a da sarbatori fericite :*

| Lala20 a răspuns:

Am doi catei :X si 4 broaste testoase big grin si mai multi pesti si melci de acvariu happy Tu? Merry Christmas! :*

| a răspuns:

Da.
Dar, nu înțeleg de ce ai pus întrebare aici?
Ți-ai învațat animalul de casă să cânte?

| Maryabaii a răspuns:

2 caini

| Zoelinda a răspuns:

Da, o pisica pe care o cheama Pufi

| Lhau a răspuns:

Da.doi catei

| Ioana_8006 a răspuns:

Da. un canar pe nume Cheri.