| SpYoNu a întrebat:

Hi! Am pus 2 pesti betta la imperecheata. Am tinut femela inchisa 2 zile intr-o jumatate sticla de plastic in acvariu, iar dupa ce i-am dat drumu' masculul se ducea inspre ea dar ea nu il bata in seama! Ma poate ajuta si pe mine cineva? MS!

6 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Mai lasa-i un timp pentru acomodare, abia i-ai dat drumu ei.

| SpYoNu explică (pentru DiamondShine):

I-am dat drumul 5 ore si nimic

| DiamondShine a răspuns (pentru SpYoNu):

Ai rabdare ca 5 ore nu sunt 5 zile.N-or sa moara daca mai stau acolo un timp impreuna

| SpYoNu explică (pentru DiamondShine):

Ok ok

| firstboy a răspuns:

Buna si mie imi plac pestii:
ca sa nu-ti dau un raspuns eronat mai bine intreabai pe ei sunt profesionisti:

http://www.nevertebrate.ro/contact-us

apropo este un site de nota 10. te vei convinge singur.:-)

| An3n1m a răspuns:

Cine are sa imi dea si mie un mascul betta!