| Skdhwmauf a întrebat:

Ieri am luat niste paienjeni de dimensiunea unuia de casa(cellar) dar nu stiu cu ce sa ii hranesc iarna, va rog ajutati-ma. Multumesc!

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Presupun ca nu i-ai primit prin posta asa ca mergi inapoi la petshop si intrebalaughing

| johnnny123 a răspuns:

Trei întrebări:

1) Nu ai găsit niște animale de companie mai puțin respingătoare?
2) Cât crezi că trăiesc niște păianjeni de te gândești cu ce îi vei hrăni iarna?
3) Câți oameni de aici crezi că sunt pasionați de păianjeni?

| Sonia822 a răspuns (pentru johnnny123):

Asta nu e un loc cu prieteni apropiati in care sa-ti poti inpartasi tu pasiunile comune, e o platforma unde se adreseaza intrebari diverse, pentru a afla raspiunsuri posibile, daca nu stii raspunsul, treci mai departe ca nu e fractu`

| johnnny123 a răspuns (pentru Sonia822):

Mulțumesc pentru că mi-ai clarificat la ce folosește TPU.

Deci atunci când "pasiunile" unui om sunt atât de bizare nu ai dreptul să-ți exprimi nici o curiozitate în legătură cu ele?

Și că tot veni vorba despre curiozități, mai am una: Oare ce poate face un om să creadă că pământul este plat? Mă poți ajuta?

| Wr3nch a răspuns (pentru johnnny123):

Argumente puierile care sunt reformulate intr-un mod complicat si credibil. 1 din 10 American crede ca luna e o holograma deci nahappy Poti sa convingi destui oameni cu un text bine formulatlaughing

| Sonia822 a răspuns (pentru johnnny123):

Da, te pot ajuta. Recomandarea e sa scrii pe Youtube the flat earth si o sa gasesti vreo cateva mii de filme. Vizioneaza si tu 2-3

| johnnny123 a răspuns (pentru Sonia822):

Numai 2-3? Eu mă gândeam să le vizionez pe toate.
Apoi să trec la vizionarea filmelor despre Creaționism și apoi la filmele despre cum Elvis Presley nu a murit, ci s-a întors pe planeta lui de baștină, Poopiter.

| Sonia822 a răspuns (pentru johnnny123):

Elvis nu a murit, nici eu nu stiam. Se saturase de atata faima, nu mai putea trai. Daca te uiti la Singur Acasa, filmul ala de tot ruleaza de craciun, o sa il vezi la coada, la ghiseu, in spatele mamei, cand realizeaza ea ca l-a uitat pe Kevin acasa... parca a spus si cateva cuvinte. Poti sa scrii si pe google Elvis Presley Home alone. vezi acolo rezultate si imaginiwinking

| Lily1678 a răspuns:

Primavara ai putea conserva insectele frunzele sau ce mai mananca paianjenii de rasa pe care o ai tu si apoi iarna, o deconservi si le.o dai sa manance