| condemnedAntagonist a întrebat:

Mdaa...Deci am si eu o problema :\.
Am un caine, (din pacate) care imi este foarte drag dar DAAR,
se caca peste tot.straight face si in plus roade tot:prelungitoare cabluri televizor pat fata de masa sosete chiloti haine ochelari alt caine cada pianu jucarii poze dulapuri si nu ma refer numa la una din cele spuse ci la mai multestraight face Mama face depresie deja plus ca ea e singura care are grija de el.Stam la apartament trebuie sa ne mutam la casa si am un papagal cativa hamsteri 2 chinchille rotwailer si 3 bichon frise.Cainele tampit e un bichon frise de un an si ceva.Nu iau cazut dinti si cred ca asta e problema rosului tot din casastraight face.
Intrebarile sunt:
1.Cum sa-l fac sa se cace numa afara?
2.Cum sa-l fac sa nu mai roada tot?
Odata mia supt degetu pana nu l-am mai simtit 2 zilestraight face

Răspuns Câştigător
| khaori a răspuns:

Buna.
Am si eu un puiut de catel tekel la fel ca al tau. Ideea este ca inca e mic si il mananca dintii, de aceea trebuie sa roada. Cumpara-i jucarii speciale pentru ros ( se gasesc la farmaciile veterinare) si cand il vezi ca se apropie de mobila sau de cabluri, da-i o palmuta la fund si cearta-l. In cele din urma, va intelege.
Pentru prima intrebare e cam la fel...cand il vezi ca face in casa, cearta-l si dai o palmuta. O sa se invete, stai linistit.

10 răspunsuri:
| becka133 a răspuns:

Da si al meu facea la fel straight face Si tu ai acasa o gradina zoologica vad laughing)

| condemnedAntagonist explică (pentru becka133):

Mdaa si cand ma mut la casa mai imi iau cateva animale straight face
agapornis maimuta capucin iguana verde de 2 metri plus terariu cat o cameraaaa...-.- un acvariu plin de broaste testoase si unu cu pesti si un pomeranian si o pisica norvegiana de padure.
Da cainele asta nu stiu ce dreacu arestraight face Dintii nu ii mai cad si are un an si ceva.=)

| becka133 a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

laughing)))))) Mi'e mila de tine. La mine a facut o data in. pat :-& noroc ca nu dormea nimeni acolo. laughing)

| condemnedAntagonist explică (pentru becka133):

A meu avea diaree si sa plimbat pe pat pana cand din roz cu trandafiri sa facu' negru cu ciuperci.
:]]

| Narfundo a răspuns:

Ba baiatule da ce esti tu? Savant nebun? Aventura Ace cu Jimy Carrey cine pana mea esti tu ma?!

| condemnedAntagonist explică (pentru Narfundo):

Ai fumat ceva?
Sunt fatastraight face

| twilightt a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Doamne fereste ce om nu?rolling on the floorasa nume asa om.auzi mental.si mai zice ca esti savant nebun si iti mai zice si baiat.sillyace cu jim.lollaughing

| condemnedAntagonist explică (pentru twilightt):

Wtf, cred ca era constipat si la apucat o criza de nervi laughing

| twilightt a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Lolrolling on the floor

| twilightt a răspuns (pentru Narfundo):

Esti cu capu rau de tot du-te la un psihiatru.