| Motanul239 a întrebat:

Membrii TPU : am luat astazi o pisica de 3 saptamani si ii dau lapte cu seringa...stie cineva cam cat timp ar trebui sa ii mai dau doar lapte?

Răspuns Câştigător
| lovelystory3 a răspuns:

De la o luna in colo incepe sa-i dai lapta amestecat cu ceva mai solid cum ar fi bucati de branzica de va ca.(proaspata)

3 răspunsuri:
| felicia1998 a răspuns:

La o luna ii dai terciuri prin seringa
la o luna si 3 luni poti incepe sa-i dai si branza sau cascaval
la o luna si jumatate poti deja sa-i dai si peste

| Gentiana a răspuns:

Noi avem niste pisici la bloc pe aproape o luna si inca mai sug de la maicasa, dar mananca deja si bobite din alea speciale si lapte din farfurie, fara sa le dea nimeni, asa ca pe la o luna ai putea sa te opresti.

| paezi a răspuns:

Pana cand are dinti mai fermi si atunci sa nu-i dai chesti foarte tari cum ar fi wiscas granule dai wiscas junior umed sau kit cat umed