| VladuT1337 a întrebat:

Metișii sunt mai buni decât câinii de rasă? Sunt mai usor de îngrijit? Mănâncă mai puțin? Sunt mai usor de dresat?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Se spune ca cei de rasa sunt predispusi la mai multe boli si trebuie sa ai mai multa grija de ei, unele rase necesita atentie deosebita si mancare foarte scumpa, vizite periodice la veterinar

| RaduRobertRO a răspuns:

Metisii sunt la fel ca si cei din care provin, imprumuta de la parintii lui o parte din trasaturi.

| SuntCineVreauEuSaFiu a răspuns:

Nu conteza, cainii tot caini sunt si fiind mamifere au creier mare, toti sunt usor de dresat, dr uneori nu le poti stapani instinctelehappy