| iulia3208 a întrebat:

Mi-am cumparat niste crustacee triops si acum nu mai misca.S-ar putea sa naparleasca sau au murit? Cine mai are crustacee din acestea sa imi spuna si mie ce sa fac.Imi trebuie un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

La mine a durat naparlirea lor 2 saptamani cam asa dar dupa 1 an faceau la fel si am asteptat asteptat 2 luni dar ele de fapt murisesad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IngerTradatDeLume a răspuns:

Nu mor s-ar putea sa naparleasca asa mi s-a intamplat si mie! happy trebuie doar sa ai un pic de rabdare