| ŞoSeŢeL a întrebat:

Mi-am dus iepuroaica la un "baiat"laughing. Si stiu ca ea trebuia sa fie mamica si eu bunica dar au trecut 31 de zile si nimic. am inteles ca ea isi face cuibul si-si rupe puful de pe burta. Ea are o cutie in care mai dormea in cusca si in ea i-am pus niste fan dar de cand l-am pus nici nu mai doarme acolo. De ce nu a fatat inca?sad

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Mai asteapta putin, daca nu fata mai incearca sa o duci inca o data poate merge acum, succes!

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
C-am ciudat, esti sigura ca a ramas gestanta?

| temugin a răspuns:

Inseamna ca n-a ramas bortzoasa! mai asteapta doua trei zile si du-o iar la iepuroi!

| TurcoaicaTa a răspuns:

Pai dureaza mai mult pana ce fata cam vreo 2 luni happy Succes; d