| simadina a întrebat:

am o problema foarte mare cu petele rosii de pe fata! in urma cu 1 an si jumatate mi-au aparut cosuri. am fost pe la multi doctori si in tara si in Italia. din cuza medicului din tara am avut si inceput de gastrita.am facut mii de tratamente cu antibiotice cu creme, unguente, masti naturale, masti la saloane de infrumusetare, nu stiu daca ar mai exista ceva sa nu fi incercat. ori nu am dat inca peste un dermatologul care trebui..nu mai am incredere in niciun medic, am cheltuit sume imense pe tratamente si nimic.in prezent cosurile mi-au trecut de la niste masti naturale(propolis si miere), dar mi-au ramas pete rosii, care imi apar cand fac efort cand am emotii sau cand sunt obosita si stresata. tin sa precizez ca am pielea foarte nu se simte nimic, doar ca am petele care sunt sub piele.NU MAI STIU CE SA FAC! AJUTATI-MA VA ROG CU UN SFAT! astept sfaturile voastre! va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

Aaa..ai fost la sedinte cu raze? Stiu ca nu sunt costisitoare, si ajuta tenul sa.si revina in urma tratamentelor.