| mardeamor a întrebat:

Mi'am luat un chihuahua e fetita ce sa fac? are o tona de energie sare in sus uneori ma muscalaughingare 2 luni jumate e o scumpete face pe pampers deocamdata love struckcum sa o invat sa fie mai cumintica?laughingmersi

2 răspunsuri:
| RazvanCool a răspuns:

Scoate-o afar mai des sa isi mai duca din energie asa a facut si catzelusa mea tot chiuaua si...scoate-o pe afara mai des si acasa n-o sa mai aibe energie. Face o baitza, mananca si la somnhappyFunda?

| relata a răspuns:

Daca este prea timpita, leag-o de maini si de picioare, poate pe viitor va fi buna la BDSM