| NuUitaDeMine a întrebat:

Mi-am pierdut pisica si e castrata sad am castrat-o ieri si a fost cat de cat calma pana sa plec la scoala azi de dimineata ...azi am inceput s-o caut si multi mi-au spus ca se ascunde. Se poate, dar am cautat-o prin toata casa (se ascunde f. bine si poate am ratat un loc) dar nu o gasesc, e f. vulnerabila din cauza operatiei si cine stie ce i se poate intampla. Ce ma sfatuiti? O sa fac anunturi si le lipesc prin tot orasul ca poate a luat-o cineva vazand-o cu tifonul la burta... ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| GioglovanA a răspuns:

Poti sa dai anunturi in ziar+poza ei, poti sa lipesti pe la blocurile din cartierul tau anunturi sau poti sa mergi la clinicile veterinare si sa ii rogi sa te lase sa pui un afis cu pisica; la medicul meu veterinar mereu vad anunturi cu animalute pierdute...Mult succes!

| NuUitaDeMine explică (pentru GioglovanA):

Asta vreau sa fac... sila medicul meu la fel sad nu stiu ce s-a intamplat cu ea... sufar mult crying

| Filia a răspuns (pentru NuUitaDeMine):

Ai gasit pisica?