| hamham_1461 a întrebat:

Mi-am visat bunica pe patul mortii. ce inseamna?

15 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

De obicei daca ti s-a intamplat ceva important ziua noaptea visezi acel lucru. Dar am eu o carte de vise si acolo spune ca atunci cand visevi pe cineva murind inseamna ca in realitate o sa traiasca foarte mult.Si nu te mai gandi la chestii de genul asta ca te apuca frica.

| LittleWolfLover a răspuns:

Cum adica ti-ai visat bunica pe patul mortii? Eh...haide nu te speria a fost doar un cosmar. Daca vrei sa scapi de el, asculta cu atentie:
Daca vrei sa scapi de cosmar, re-scriel pe o foaie si apoi dupa ce ai scris exact tot cu toate detaliile chiar si cele mai marunte, apoi rupe foaia in mii de bucatele sau alta metoda ar fi sa re-scrii tot cosmarul dar cu un final fericit. Deci nu te teme, a fost un cosmar.
Doar un cosmar!

| Vizitiul a răspuns:

Visele nu au relevanta. Nu-i cazul sa creezi conexiuni intre acel vis si realitate. Numai bine.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Deci ai visat, vazut moartea=viata lunga. Am o carte acasa, de acolo ti-am dat informatiabig grin. dai si funda?

| z8 a răspuns:

Ca bunica e nemuritoare!

De obicei visezi la ceea ce te gandesti inainte. D-aia sunt cosmare dupa filme horror, etc.

| rebb a răspuns:

Cand visezi ca cineva moare, inseamna ca ii moare moartea si simbolizeaza viata prelungita.

| Wihaela a răspuns:

De unde stii ca era pe patul mortii?

| sheryn a răspuns:

Se spune ca i-a murit moartea

| hax0r a răspuns:

Inseamna ca ti-ai visat bunca pe patul mortii

| hax0r a răspuns:

Wow ce melodrama. unele persoane nu stiu sa citeasca o intrebare. nietzki loginsky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia murit moartea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic! a fost un vis ca oricare altul... poate ca nu vis... daca visezi o masina inseamna ca acea masisa se va strica sau ca o vei primi? nu! asa si cu aceasta intamplare stranie

| gabor_8975 a răspuns:

Inseamna ca...ai visat

| Cineva_2379 a răspuns:

Pai nu stiu ce inseamna dar stiu ca atunci cand visezi pe cineva de rau, ii merge bine si invers.

| printesaRalu a răspuns:

imi pare rau cati spun, dar, nseamna ca bunica ta va muri.