| 78intrebari12raspunsuri a întrebat:

Mi se pare mie sau unii oameni nu deosebesc soarecii urati si rai cu soarecii inteligenti, frumosi si simpatici deloc?!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Iti plac soareci? cei drept sunt importanti in cercetare au un rol important in stiinta, aia albi sunt frumosi dar aia din canale sunt infectati cu boli si rai

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Sau poate ca nu toti oamenii sunt atat de pasionati de soareci incat sa simta nevoia sa invete diferentele?

| oz_1736 a răspuns:

Pentru mine soareci sunt ăia gri, purtatori de boli care distrug tot ce prind in cale.

| 78intrebari12raspunsuri explică (pentru oz_1736):

Aia albi sunt buni, sunt rudele hamsterului, pana si la magazine se vand laughing)