| ReaperxD a întrebat:

Papagalul meu a fugit ieri aveam geamul deschis si a iesit am vreo sansa sa-l prind?crying

12 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu mai există nici o șansă de al mai revedea vreodată, sincer acum.
A plecat, pentru totdeauna.

| Lizzu a răspuns:

Numai sa se intoarca singur ...sau sa-l gaseasca vreun vecin sa ti-l inapoieze happy
Stai linistit/a nu va muri de foame. E pasare si gandeste-te ca e liber si ii e bine cum e, si nu intr-o colivie.e nedrept.

| ReaperxD explică (pentru Lizzu):

Mda ai dreptate acum e intr-un loc mai fericit.sad

| Lizzu a răspuns (pentru ReaperxD):

happy da, e liber sa faca ce vrea. Stai linistit, nu-i poate fi rau

| viotedy a răspuns:

Nici una.

| Latinmoon a răspuns:

Incearca sa-i pui niste mei pe balcon poate ii este foame!
Si incearca sa lasi balconul deschis poate intra in casa puppy dog eyes!
Good luck! :* love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,chiar imi pare rau ce s-a intamplat dar din pacate nu!

| whattt a răspuns:

Nu prea cred
incearca ca nu strica

| Dinamovistul101 a răspuns:

Nici-o sansa...

| twilightt a răspuns:

Buna da mai este sansa! Trebuie sal caauti peafara ca n-are unde sa plece asa departe! Crede-ma!

| Nushba a răspuns:

Nu cred slabe sanse

| supermodel12 a răspuns:

Sanse sunt dar putine.